Football Schedule





Wed 20th Aug
7:45pm-9:45pm The UEFA Champions League: NK Maribor vs Glasgow Celtic Whoop 10
7:45pm-9:45pm The UEFA Champions League: Lille OSC vs FC Porto Whoop 11 Whoop 12
7:45pm-9:45pm The UEFA Champions League: Standard Liege vs FK Zenit St. Petersburg Whoop 13
7:45pm-9:45pm The UEFA Champions League: Slovan Bratislava vs Bate Borisov Whoop 14
7:45pm-9:45pm The UEFA Champions League: Aalborg BK vs Apoel Nicosia Whoop 15
7:45pm-9:45pm The UEFA Champions League: Simulcast Whoop 16
9:00pm-11:00pm FIFA U20 Women's World Cup: Korea DPR vs Nigeria Whoop 20
10:00pm-12:00am Copa Sudamericana: Nacional Potosi vs Libertad Whoop 24
10:30pm-12:30am Copa Sudamericana: UTC Cajamarca vs Deportivo Cali Whoop 25

Thu 21st Aug
12:00am-3:00am Copa Sudamericana: General Diaz vs Cobresal Whoop 13
12:00am-2:00am USA NWSL: Sky Blue vs Houston Dash Whoop 14
12:00am-2:00am FIFA U20 Women's World Cup: Germany vs France Whoop 19
12:30am-2:30am Womens International Friendly Match: USA vs Switzerland Whoop 18
1:00am-3:00am Mexican Cup: Guadalajara vs Zacatepec Whoop 15
1:00am-3:00am CONCACAF Champions League: DC United vs Waterhouse Whoop 12
1:00am-3:00am Mexican Cup: Puebla vs Celaya Whoop 16
2:00am-4:00am USA MLS: Colorado Rapids vs Los Angeles Galaxy Whoop 17
2:00am-4:00am Brazilian Paulista A1: Internacional BA vs Sao Paulo Whoop 14
3:00am-5:00am USA MLS: Seattle Sounders FC vs San Jose Earthquakes Whoop 15
3:00am-5:00am Mexican Cup: Veracruz vs Lobos BUAP Whoop 16
3:00am-5:00am CONCACAF Champions League: FAS vs Montreal Impact Whoop 12
3:00am-5:00am Copa Sudamericana: Deportivo La Guaira vs Atletico Nacional Whoop 13
4:00pm-6:00pm The UEFA Europa League: FC Aktobe vs Legia Warsaw Whoop 10
4:00pm-6:00pm The UEFA Europa League: FC Astana vs Villarreal CF Whoop 12
4:30pm-6:30pm The UEFA Europa League: Omonia Nicosia vs Dinamo Moscow Whoop 11
5:00pm-7:00pm The UEFA Europa League: AEL Limassol vs Tottenham Hotspur Whoop 1
5:00pm-7:00pm The UEFA Europa League: HJK Helsinki vs Rapid Wien Whoop 20
5:00pm-7:00pm The UEFA Europa League: Qarabag vs FC Twente Whoop 14
5:00pm-7:00pm The UEFA Europa League: Ruch Chorzow vs Metalist Kharkiv Whoop 15
5:45pm-7:45pm The UEFA Europa League: PSV Eindhoven vs Shakhtyor Whoop 13
6:00pm-8:00pm The UEFA Europa League: Karabukspor vs AS Saint Etienne Whoop 9
6:15pm-8:15pm The UEFA Europa League: Petrolul Ploiesti vs GNK Dinamo Zagreb Whoop 19
6:30pm-8:30pm The UEFA Europa League: Young Boys Bern vs Debrecen VSC Whoop 16
6:30pm-8:30pm The UEFA Europa League: Apollon Limassol vs Lokomotiv Moskva Whoop 11
6:45pm-8:45pm The UEFA Europa League: Feyenoord vs Zorya Whoop 21
7:00pm-9:00pm Copa Sudamericana: Inti Gas Deportes vs Caracas Whoop 28
7:00pm-9:00pm The UEFA Europa League: Spartak Trnava vs Zurich Whoop 17
7:00pm-9:00pm The UEFA Europa League: Zwolle vs AC Sparta Prague Whoop 18
7:00pm-9:00pm The UEFA Europa League: Panathinaikos vs Midtjylland Whoop 15
7:00pm-9:00pm The UEFA Europa League: FC Zimbru Chrisinau vs PAOK Saloniki Whoop 14
7:00pm-9:00pm Women's International Friendly Match: Wales vs England Whoop 26
7:15pm-9:15pm The UEFA Europa League: Grasshopper vs Club Brugge Whoop 10
7:30pm-9:30pm The UEFA Europa League: Olympique Lyonnais vs Astra Giurgiu Whoop 22
7:30pm-9:30pm The UEFA Europa League: RNK Split vs Torino Whoop 12
7:45pm-9:45pm The UEFA Europa League: FK Sarajevo vs Borussia Monchengladbach Whoop 20
8:00pm-10:00pm The UEFA Europa League: HNK Rijeka vs Sheriff Tiraspol Whoop 13
8:30pm-10:30pm Women's International Friendly Match: Iceland vs Denamrk Whoop 16
9:15pm-11:15pm Copa Sudamericana: Deportivo Capiata vs Danubio Whoop 28
11:30pm-1:30am Copa Sudamericana: Trujillanos vs Independiente del Valle Whoop 12
11:30pm-1:30am Copa Sudamericana: Barcelona vs Alianza Lima Whoop 13

Live Streams by Category